Київ - столиця незалежної України
 • 17.03.2015
  Грузовые перевозки по Украине

  Для развития любой экономики страны, как и мира в целом, все более актуальным становится вопрос перемещения грузов. Организация и процесс доставки груза в пункт назначения, называется перевозкой грузов, или грузоперевозки. Важным...
  [Читать далее]

 • 01.07.2014
  Как забронировать гостиницу в Киеве?

  Если путешествуя по миру, вы решили отдать свое предпочтение Киеву, то вам нужно определиться в какой гостинице вы остановитесь, для этого воспользуйтесь бронированием гостиницы. Бронирование гостиниц сэкономит ваше время,...
  [Читать далее]

 • 13.04.2014
  Політична боротьба

  Політична боротьба на міському рівні впродовж 90-х pp. визначалася своїм драматизмом. У березні 1992 головою Київської міськдержадміністрації та представником Президента України в Києві став колишній голова Подільської...
  [Читать далее]

Последние публикации
Визначні пам'ятки Києва

Місто-фортеця Пантікапей в Керчі

Місто-фортеця Пантікапей в КерчіУ давньому місті Керч збереглися руїни античного міста-фортеці на горі Мітридат, яка вважається найвпізнаваннішим місцем і популярною пам’яткою Керчі. Висота її над рівнем моря – 91 метр. Археологічні розкопки ведуться на північно-західному і західному схилах гори. Нині відкрито для огляду міські квартали, руїни храму і грецьку колонаду.

Дивно, що ці колони збереглися, оскільки підчас Великої Вітчизняної війни саме в районі гори Мітридат відбувалися найзапекліші бої. У період розквіту місто Пантікапей займало територію близько 100 гектарів. На горі Мітридат розташовувався його акрополь – найукріпленіша частина. По периметру місто оточували потужні фортечні стіни.

У першій половині V століття до н. е. грецькі міста на обох берегах Керченської протоки об’єдналися в Боспорське царство. Разом було простіше протистояти зовнішній загрозі – навалі скіфів.

Пантікапей став столицею нової держави. Через три століття Боспор потрапив у залежність від Понтійського царства, а в І столітті до н. е. опинився під владою Римської імперії.

Римські війська успішно обороняли місто від різних навал, не змогли вони впоратися тільки з войовничими гунами, місто було повністю зруйноване.

Читайте так же:

  Комментарии запрещены.