Київ - столиця незалежної України
 • 13.08.2017
  Політична боротьба

  Політична боротьба на міському рівні впродовж 90-х pp. визначалася своїм драматизмом. У березні 1992 головою Київської міськдержадміністрації та представником Президента України в Києві став колишній голова Подільської...
  [Читать далее]

 • 13.08.2017
  Дзвіниця Дальніх печер

  Одна з найкращих барокових споруд XVIII ст. Закладена 1752, завершена у 1761. Будівельними роботами керував С.Д. Ковнір, автором проекту, імовірно, був П. Неєлов. Має 41 м у висоту; колись на ній висіло 9 дзвонів. Композицію споруди...
  [Читать далее]

 • 09.08.2017
  Інститутська вулиця

  Знаходиться в Липках і простягається від Хрещатика та Незалежності майдану, до Кловського узвозу. В давнину тут проходив Іванівський шлях від Лядської брами на південь, з’єднуючи старий Верхній Київ з Кловом і Печерськом....
  [Читать далее]

Последние публикации
Визначні пам'ятки Києва
Последние публикации

Весілля в українському стилі

Ще давним-давно, сотні, а може й тисячі, років тому наші предки надавали дуже серйозне значення обряду весілля і створенню нової сім’ї. З часом яскраві національні риси весільного дійства, або стерлися, або залишилися надбанням маленьких етнічних груп. Багато традицій змішалися з традиціями інших народів, які як данина моді увійшли в наше життя. У наш час зустріти справді український колорит на весіллі можна хіба що в селах з міцними архаїчними традиціями. Звичайно, деякі елементи, такі як кусання короваю увійшли і в класичну «міську весілля».

Почніть із старовинною традицією — сватання. Заготовте — стрічки для сватів. Наречений практично ніколи не сватався сам, зазвичай йому допомагали родичі. Веселими жартами і серйозними запевненнями вони розписували гідності нареченого, його багатство і молодецтво. У наші дні можна цю традицію вписати як завдання для нареченого вчасно викупу нареченої.

Красива українська традиція — безпосередньо в день весілля надіти молодим на голови вінки з барвінку і зв’язати руки рушником.

Для додання відповідного колориту вибирайте ресторан в українському стилі, який має українські кухонні меблі  від компанії МІК Мебелі і спеціалізується на українській кухні. Подивитись фото можна на сайті mik-mebli.ua.  Дизайн такого запевнення завжди насичений національною символікою. А кухня зможе порадувати гостей ексклюзивними українськими стравами.

В давнину символом любові, щастя та достатку вважалася калина. Використовуйте її в оздобленні залу і сервіровці столу.

Яскравим моментом може стати зустріч молодят з стрічками у вигляді веселки. А так же багато конкурси та ігри в українському стилі.

Використовуйте в нарядах елементи українського національного одягу: орнамент, вишивка, стрічки. Органічно виглядає костюм провідною в українському стилі.

Ввести українські етнічні елементи в сучасну весілля — хороша і елегантна ідея, яка дозволить зробити саме ваше весілля запам’ятовується, особливою. Звичайно, розробляючи таку концепцію, Вам захочеться дізнатися побільше про традиції українського весілля і звичаях предків.

Комментарии запрещены.