Київ - столиця незалежної України
 • 27.03.2018
  Київська фортеця

  Київська фортеця — комплекс фортечних споруд ХVIII-XIX ст., розміщений на пагорбах високого правого берега Дніпра, обмежених з півночі Кловським яром, з півдня і заходу — схилами долини річки Либідь. Складається з кількох...
  [Читать далее]

 • 27.03.2018
  Києво-Печерська Лавра

  Києво-Печерська лавра — один з перших за часом заснування монастирів на Русі. Заснований в 1051 році при Ярославі Мудрому монахом Антонієм, родом з Любеча. Співзасновником Печерського монастиря став один з перших учнів...
  [Читать далее]

 • 27.03.2018
  Караїмська кенаса у Києві

  Караїмська кенаса в Києві була побудована в 1902 році за проектом архітектора Владислава Городецького. Гроші на будівництво цієї культової споруди виділили «тютюнові королі» — брати Коген. Соломон Коген у той час...
  [Читать далее]

Последние публикации

Весілля в українському стилі

Ще давним-давно, сотні, а може й тисячі, років тому наші предки надавали дуже серйозне значення обряду весілля і створенню нової сім’ї. З часом яскраві національні риси весільного дійства, або стерлися, або залишилися надбанням маленьких етнічних груп. Багато традицій змішалися з традиціями інших народів, які як данина моді увійшли в наше життя. У наш час зустріти справді український колорит на весіллі можна хіба що в селах з міцними архаїчними традиціями. Звичайно, деякі елементи, такі як кусання короваю увійшли і в класичну «міську весілля».

Почніть із старовинною традицією — сватання. Заготовте — стрічки для сватів. Наречений практично ніколи не сватався сам, зазвичай йому допомагали родичі. Веселими жартами і серйозними запевненнями вони розписували гідності нареченого, його багатство і молодецтво. У наші дні можна цю традицію вписати як завдання для нареченого вчасно викупу нареченої.

Красива українська традиція — безпосередньо в день весілля надіти молодим на голови вінки з барвінку і зв’язати руки рушником.

Для додання відповідного колориту вибирайте ресторан в українському стилі, який має українські кухонні меблі  від компанії МІК Мебелі і спеціалізується на українській кухні. Подивитись фото можна на сайті mik-mebli.ua.  Дизайн такого запевнення завжди насичений національною символікою. А кухня зможе порадувати гостей ексклюзивними українськими стравами.

В давнину символом любові, щастя та достатку вважалася калина. Використовуйте її в оздобленні залу і сервіровці столу.

Яскравим моментом може стати зустріч молодят з стрічками у вигляді веселки. А так же багато конкурси та ігри в українському стилі.

Використовуйте в нарядах елементи українського національного одягу: орнамент, вишивка, стрічки. Органічно виглядає костюм провідною в українському стилі.

Ввести українські етнічні елементи в сучасну весілля — хороша і елегантна ідея, яка дозволить зробити саме ваше весілля запам’ятовується, особливою. Звичайно, розробляючи таку концепцію, Вам захочеться дізнатися побільше про традиції українського весілля і звичаях предків.

Комментарии запрещены.