Київ - столиця незалежної України
 • 16.08.2019
  Київська фортеця

  Київська фортеця — комплекс фортечних споруд ХVIII-XIX ст., розміщений на пагорбах високого правого берега Дніпра, обмежених з півночі Кловським яром, з півдня і заходу — схилами долини річки Либідь. Складається з кількох...
  [Читать далее]

 • 16.08.2019
  Києво-Печерська Лавра

  Києво-Печерська лавра — один з перших за часом заснування монастирів на Русі. Заснований в 1051 році при Ярославі Мудрому монахом Антонієм, родом з Любеча. Співзасновником Печерського монастиря став один з перших учнів...
  [Читать далее]

 • 16.08.2019
  Караїмська кенаса у Києві

  Караїмська кенаса в Києві була побудована в 1902 році за проектом архітектора Владислава Городецького. Гроші на будівництво цієї культової споруди виділили «тютюнові королі» — брати Коген. Соломон Коген у той час...
  [Читать далее]

Последние публикации

Весільний салон

Весільний салон в Києві здатний задовольнити найрізноманітніші забаганки наречених. Ми хочемо, щоб нареченої нашого салону не загубилися в низці інших наречених. Чи не розгубитися і правильно вибрати стиль і напрямок, що підходить саме вам, відповідно до ваших зовнішніми даними допоможуть наші кваліфіковані продавці. Футболка поберут так, щоб приховати небажані місця фігура і зуміють гідно підкреслити всі позитивні якості фігури. Тому ми рекомендуємо підбирати аксесуари там же де і плаття, що всі деталі були витримані в одному стилі. Тут же ви отримаєте консультацію по стилю зачіски підходить під образ, обраний вами, і запропонують послуги перукарів високого класу. З весільним салоном ви отримаєте задоволення, готуючись до весілля. В області весільної моди наш салон працює більше семи років.

Вибір весільного плаття нареченою обумовлюється безліччю факторів, що впливають на цей вибір, одні шиють сукні, керуючись фантазією свого смаку і вибираючи колір, інші вибирають наряд з готових суконь. На наш погляд весільну сукню краще вибирати в салоні. Енергетика свята зберігається у всіх його атрибутах і плаття не виняток.

Таке плаття зберігає енергетику все життя і краще звичайно знайти кошти, щоб його викупити, це витвір мистецтва належить вам і буде час від часу нагадувати вам про приємні моменти життя. Якщо ви маєте коштів купити весільне плаття, в цьому випадку для вас виходом стає прокат весільного плаття. Часто вибір нареченої падає на звані «щасливі плаття», це не обов’язково дороге плаття, але вони ідеально підходить до фігури і кожна дівчина в ньому відчуває себе королевою. Подібні сукні мають дуже сильну енергетику і, як правило, через деякий час такі сукні викуповують. Не бажано купувати сукні з так званого чужого плеча, адже весільну сукню це дуже інтимна річ, і одягаючи, його ви проникаєте в таїнство іншої пари, так би мовити приміряєте чужу долю.

Початок вибору весільного плаття має починатися з себе зі свого гарного настрою, перед тим як переступити поріг весільного салону. Усвідомте і підготуйте себе морально, що ви — наречена, і насолоджуйтеся цим образом і часом, який не можна повторити. Зараз в весільних салонах існує маса фасонів весільних суконь і аксесуарів до них. Постарайтеся вивчити їх. Це допоможе вам попередньо зробити вибір або зрозуміти приблизно, що ви хочете. Проводячи примірку в салоні, не забудьте протерти зону декольте вологими серветками, ця область прилягає до сукні. Такі заходи гігієни ще є і естетичним моментом при примірці. Підбираючи в весільну сукню, поєднуйте його з відтінком костюма нареченого, постарайтеся це питання вирішити заздалегідь.

Прислухайтеся до порад фахівців. Не відмовляйтеся приміряти ті моделі, які на ваш погляд не справляють враження. Пам’ятайте, що в салонах працюють професіонали, і їх погляд з боку піде вам тільки на користь. Іноді наречена міняє свою думку про те образі, з яким прийшла в салон. Продавці допомагають підібрати нове плаття, в якому наречена виглядає набагато чарівніше. Підбираючи плаття, намагайтеся свій вибір зупинити на такому вбранні, щоб він, не затьмарював вашої краси, а тільки зміг її підкреслити. Пам’ятайте, що всі повинні дивитися на наречену, а не на сукню. Сучасні наречені зараз незаслужено відмовляються від фати, приписавши їй статус старомодного пережитку, а даремно. Фата це прикраса. І відмовившись від цього символу весілля, дівчина позбавляє сама себе можливості бути в цьому казковому вбранні. Фату потрібно просто підібрати до весільної сукні, а способів її закріпити в зачісці зараз дуже багато. В даний час серед безлічі наречених популярними стали весільні капелюшки. Хочеться відзначити, що такий аксесуар доречний в літню пору року, приховуючи обличчя нареченої від попадання прямих сонячних променів.

У нашому салоні є капелюшки для пустунки і для кокоток і, звичайно ж, для екстравагантних наречених. Таке вбрання обов’язково буде залучати до себе увагу і запам’ятається як нареченій, так і гостям. Ласкаво просимо в наш салон.

Оставить комментарий