Київ - столиця незалежної України
 • 03.05.2020
  1362—1648 рр. Київ з Литвою та Польщею

  З другої половини XIV ст. Київ входить до складу Литовської держави, хоча формально залишається під владою Золотої Орди. У цей час спостерігається значний економічний підйом, але чисельність населення міста збільшується...
  [Читать далее]

 • 03.05.2020
  Київ під татаро-монголами

  Хан Батий, побачивши Київ з гори, що носить назву Батиєва, був вражений величчю і красою міста. 10 тижнів кияни героїчно боролися з незліченними військами Батия. Золоті Ворота виявилися їм не по зубах. Монголо-татарам вдалося...
  [Читать далее]

 • 03.05.2020
  Київ — столиця Київської Русі

  З IX і до початку XIII століття Київ — столиця Русі, державного утворення східних слов’ян і русів. У 882 р. в Києві відбувається зміна династій. До Києва зі своїм військом входить Олег (Вещій). Запросивши князів Аскольда і Діра...
  [Читать далее]

Записався на бокс? Обов’язкові речі які потрібно знати і взяти на тренування

Багато ще початківці спортсмени або майбутні чемпіони не знають: яку екіпіровку необхідно придбати для занять тайським боксом. Захисні шоломи для боксу необхідні для безпечних поєдинків і збереження важливого органу для проведення успішної тактики в бою.

Кожен тренер може порадити спортсмену про те, які речі треба брати на бокс, а що буде зайвим.
Спортивний одяг є найпомітнішим елементів в образі боксера. Варто враховувати, що в тайському боксі не потрібно мати спеціальний халат, досить звичайних шорт і майки. Тренування зазвичай проходять босоніж і не вимагають використання еластичних голеностопів або спеціальних поясів.

Основне екіпірування для боксу включає наступні елементи:

 • турси, майка;
 • бинти на руки для захисту пальців і заміни рукавичок на певний час;
 • боксерські рукавички по 12 унцій для тежеловесов і по 10 для інших;
 • капа для блокування ударів по зубній щелепі;
 • накладки для забезпечення захисту гомілки і підйому стопи;
 • пахові раковини.

Актуальність використання якісної екіпіровки для змагань і звичайних занять з тайського боксу

Кожному новачкові обов’язково слід ознайомитися з правилами, що потрібно для тайського боксу і з яких матеріалів повинні бути виготовлені одяг, рукавички, шоломи. У пріоритеті завжди були натуральні матеріали, наприклад рукавички зі шкіри забезпечують поліпшену вентиляцію і запобігають скупченню вологи всередині. Бинти з бавовни з додаванням латексу найбільш м’які і оптимально облягають, фіксуються на кисті. Силіконові капи повинні бути в міру пластичними, щоб відбивати удар і запобігати втраті зубів.

Результативна користь від занять боксом багато в чому складається через хороше оснащення, в тому числі одягом. Якісні вироби підвищують рівень комфорту рухів і надають впевненість спортсмену. Для звітних змагань або змагань необхідно мати вихідні екіпіровки, які обов’язково включають шор, накладки.

Дизайн шорт для тайського боксу представлений яскравими і оригінальними моделями, які користуються попитом у професіоналів і підходять для найбільших змагань. Шорти являють собою візитну картку спортсмена в загальній екіпіровці. Вартість екіпіровки залежить від популярності виробника і покупки безпосередньо, наприклад, через сайт інтернет-магазину, який забезпечить мінімальні ціни без переплат. У більшості випадків одяг і додаткові захисні елементи коштують недорого для спортсменів різного рівня.

Оставить комментарий